Κατηγορία:Ελληνικοί σύλλογοι καλαθοσφαίρισης
Ευρετήριο: | Α Β Γ Δ Ε Ζ Η Θ Ι Κ Λ Μ Ν Ξ Ο Π Ρ Σ Τ Υ Φ Χ Ψ Ω |
Αρχή | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z |
Υποκατηγορίες
Αυτή η κατηγορία έχει τις ακόλουθες 23 υποκατηγορίες, από 23 συνολικά.
Α
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ. (24 Σ)
- Σωματεία Ε.Σ.ΚΑ.Σ.Ε. (20 Σ)
- Σωματεία Ε.Σ.Κ.Α.Κ. (14 Σ)
- Σωματεία Ε.Σ.Κ.Α. (86 Σ)
- Σωματεία Ε.Σ.Κ.Α.Η. (41 Σ)
Β
- Σωματεία Ε.Σ.ΚΑ.Β.Δ.Ε. (22 Σ)
Δ
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (12 Σ)
Θ
- Σωματεία Ε.Σ.ΚΑ.Θ. (32 Σ)
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (55 Σ)
Κ
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. (11 Σ)
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. (15 Σ)
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.Κ. (13 Σ)
- Σωματεία Ε.Σ.Κ.Κ. (10 Σ)
Λ
- Σωματεία Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Λέσβου (3 Σ)
Ν
- Σωματεία Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. (57 Σ)
Ο
- Σωματεία Ο.Σ.Ε.Κ.Α. (8 Σ)
Π
Σ
- Σωματεία Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Σάμου (1 Σ)
Χ
- Σωματεία Ε.ΚΑ.Σ.Χ. (7 Σ)
- Σωματεία Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Χίου (4 Σ)
Σελίδες στην κατηγορία «Ελληνικοί σύλλογοι καλαθοσφαίρισης»
Αυτή η κατηγορία περιέχει τις ακόλουθες 200 σελίδες, από 377 συνολικά.
(προηγούμενη σελίδα) (επόμενη σελίδα)Α
- Α.Ε. Δήμητρα Ευξεινούπολης
- Α.Ε. Κορώνη '90
- Α.Ε.Π.Σ. Αιολικός Μυτιλήνης
- Α.Ο. Καλαμάτα 1980
- Α.Ο. Σπάρτακος Ιωαννίνων (καλαθοσφαίριση)
- Α.Ο. Τρίτων Αθηνών
- Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας
- Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας
- Α.Σ. Μακεδονικός Νεάπολης
- Μ.Π.Α.Σ. Αγίας Βαρβάρας Καβάλας (καλαθοσφαίριση)
- Γ.Σ. Αγίας Παρασκευής
- Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
- Α.Ο. Άγιος Δημήτριος Πατρών
- Π.Ο. Αγίου Θωμά Γουδί
- Α.Ο. Αγρινίου
- Γυμναστική Εταιρεία Αγρινίου
- Α.Ε.Κ. (καλαθοσφαίριση)
- Α.Ε.Κ. Καλαμάτας
- ΑΕΚ Τρίπολης
- Π.Α.Σ. Αετός Κιλκίς
- Α.Π.Σ. Αετός Πατρών
- Αθηναϊκός (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Αθηναϊκός (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Αθλητική Ένωση Λάρισας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Αίας Ευόσμου (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Ο. Αιγάλεω (καλαθοσφαίριση)
- Γ.Φ.Π.Σ. Αιγέας Πλωμαρίου
- Αιγέας Χίου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Ο.Κ. Αιγινιακός
- Α.Ο. Αίολος Αγυιάς
- Α.Μ.Σ. Αίολος Αστακού
- Α.Ε. Αίολος-Ταύρος 2006
- Α.Ο. Αίολος Τρικάλων
- Α.Λ.Φ. Αλίμου
- Γυμναστικός Σύλλογος Αλμυρού
- Γ.Σ. Αμαρουσίου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Π.Α.Ο. Άμιλλα Περιστερίου
- Γ.Ε. Άμιλλα 2000 Τρίπολης
- Α.Ο. Αμπελοκήπων
- Α.Ο. Αμύντας Δάφνης - Υμηττού
- Α.Π.Σ.Ε. Αμφιάλη
- Αναγέννηση Καρδίτσας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Μ.Σ. Αναγέννηση Νέου Ρυσίου
- Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Σ. Αναγέννηση Σερβίων
- Α.Μ.Σ. Αναγέννηση Φλόγας
- Απόλλων Αρναίας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Απόλλων Καλαμαριάς (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Απόλλων Καλαμαριάς (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Σ. Απόλλων Καλαμάτας
- Α.Ο. Απόλλων Καρδίτσας
- Απόλλων Πατρών (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Απόλλων Πατρών (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Γ.Α.Σ. Απόλλων Πτολεμαΐδας
- Απόλλων Σμύρνης (καλαθοσφαίριση)
- Α.Σ. Απολλωνιάδα Πάτρας
- Αργοναύτες Αγρινίου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Ο. Αργοναύτης Νέας Κίου
- Α.Ο. Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας
- Α.Σ. Άργος Ορεστικό
- Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
- Άρης Θεσσαλονίκης (καλαθοσφαίριση με αμαξίδιο)
- Άρης Θεσσαλονίκης (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Άρης Θεσσαλονίκης (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Σ. Άρης Θήβας
- Άρης Θήβας (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Άρης Νίκαιας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Ο. Άρης Πετρούπολης
- Α.Ο. Άρης Σύρου
- Α.Κ.Ο. Άρης Χολαργού
- Γ.Α.Σ. Αρίων Ξάνθης
- Αρκάδι (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Ο.Κ.Α. Αρκάδι Ρεθύμνου
- Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
- Α.Σ. Ασβεστοχωρίου
- Ασπίδα Ξάνθης (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Ασπίδα Ξάνθης (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Γ.Σ. Αστέρας Αγίου Δημητρίου
- Α.Σ. Αστήρ Βλαχιώτη Λακωνίας
- Α.Ο. Αστέρας Εξαρχείων
- Σ.Α.Κ. Αστέρας
- Α.Ο. Αστέρας Λάρισας
- Ε.Σ. Ηρακλής - Ατρόμητος Πειραιώς
- Α.Σ. Αχαιός 47
- Α.Π.Σ. Αχιλλέας Τριανδρίας
Γ
- Γ.Σ. Αμαρουσίου (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου
- Γ.Σ. Ηρακλής Θεσσαλονίκης (Καλαθοσφαίριση Ανδρών)
- Γ.Σ. Ηρακλής Θεσσαλονίκης (Καλαθοσφαίριση Γυναικών)
- Γ.Σ. Κερατέας
- Γ.Σ. Νίκη Βόλου
- Γ.Σ. Πατησίων
- Α.Ο. Γαλατσίου
- Α.Ο. Γαλήνη Πατρών
- Μ.Γ.Σ. Γέφυρας
- Α.Ο. Γλαύκος Πατρών
- Α.Ο.Κ. Γουμένισσας
- Γυμναστικός Σύλλογος Λάρισας
Δ
- Δάφνη Αγίου Δημητρίου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Ο. Δάφνη Αγίου Δημητρίου
- Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών
- Δάφνη Δαφνίου (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Ο. Δάφνης
- Α.Ο. Δάφνης (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Ο. Διομήδης Άργους
- Α.Ε. Διόσκουροι Κοζάνης
- Π.Α.Ο. Δόξα Βύρωνος
- Α.Ε. Δόξα Λευκάδας
- Α.Σ.Ε. Δούκα (καλαθοσφαίριση)
- Σ.Δ.Υ. Τρίπολης
- Α.Σ. Διαγόρας Δρυοπιδέων Αιγάλεω
Ε
- Ε.Α. Λάρισας
- Ε.Α. Πατρών
- Εθνικός Γυμναστικός Σύλλογος
- Φ.Σ. Εθνικός Κοζάνης
- Εθνικός Πειραιώς (καλαθοσφαίριση)
- Α.Ο. Ελευθερία Μοσχάτου
- Ελευθερία Μοσχάτου (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Γ.Σ. Ελευθερούπολης (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων
- Α.Ε.Σ. Ένωση Γαλατσίου
- Α.Ο. Ένωση Ιλίου
- Ένωση Ιλίου (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Ε. Έξω Παναγίτσας
- Α.Π.Σ. Εράνη Φιλιατρών
- Εργοτέλης Ηρακλείου (καλαθοσφαίριση)
- Ερμής Αγιάς (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Α.Ο. Ερμής Κιβερίου
- Μ.Α.Σ. Ερμής Λαγκαδά
- Γ.Σ. Ερμής Περάματος
- Γ.Σ. Ερμής Σχηματαρίου
- Γ.Σ. Εσπερίδες Καλλιθέας
- Παναθλητικός Όμιλος Καλλιθέας Έσπερος
- Έσπερος Λαμίας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Έσπερος Α.Ο.Π.Α.
- Έσπερος Α.Ο.Π.Α. (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Π.Σ. Ευκαρπίας
- Εύνικος Γ.Α.Σ.
- Εύνικος (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Σ. Ευρώπη '87 Πευκοχωρίου
Ζ
Η
Θ
Ι
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Α.Σ.Κ. Ιβίσκος Ρόδου
- Α.Ο. Ιεράπετρα
- Α.Ο.Κ. Ίκαροι Σερρών
- Α.Ε. Ίκαρος Καλλιθέας
- Α.Ο. Ίκαρος Νέας Σμύρνης
- Α.Ο. Ίκαρος Νεάπολης Λάρισας
- Ιπποκράτης Κω (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Γ.Σ. Ιτέας
- Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων (καλαθοσφαίριση)
- Α.Σ. Ιωνικός Ιωνίας
- Α.Σ. Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
- Ιωνικός Νίκαιας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Ιωνικός Νίκαιας (καλαθοσφαίριση γυναικών)
Κ
- Α.Ο. Καβάλα (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Ε.Κ. Καβάλας (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Ε.Κ. Καβάλας (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Ε.Σ. Κάδμος Θήβας
- Καλαθοσφαίριση Αγίας Παρασκευής
- Γ.Α.Σ. Καλυβίων Θορικού
- Καλύβια Θορικού (καλαθοσφαίριση γυναικών)
- Α.Ο.Κ. Καλυμνιακός
- Κ.Α.Ο. Δράμας
- Α.Σ. Καρδίτσας
- Αθλητική Ένωση Καρλοβασίου
- Α.Σ. Καστοριάς
- Α.Σ. Κένταυρος Λιβαδειάς
- Α.Σ. Κένταυρος Νέας Καλλικράτειας
- Κεραυνός Αιγίου (καλαθοσφαίριση ανδρών)
- Κερκυραϊκός Γ.Σ. (καλαθοσφαίριση)
- Α.Σ. Κεφαλονιά
- Γ.Σ. Κηφισιάς
- Α.Ο. Κολοσσός Ρόδου
- Γ.Α.Σ. Κομοτηνή
- Κ.Α.Ο. Κορίνθου
- Γ.Σ. Κορωπίου